Výrobce potahových látek Mercis

Dodáváme široký výběr látek a kůží více než 20 let.  Náš výběr materiálů je přizpůsoben různým vkusům. Naše řady produktů a cen jsou dostatečně široké, aby si každý mohl najít vhodnou látku.

Mercis d.o.o. funguje od roku 1994. Sledováním módních trendů a požadavků našich zákazníků jsme se z malé společnosti stali jedním z největších dodavatelů látek pro interiérový design. Náš program zahrnuje různé čalounické materiály, ubrusy pro pohostinství a pro váš domov, závěsy, tyče na závěsy a jiné. Naše široká škála produktů umožňuje našim zákazníkům najít vhodný materiál pro moderní nebo retro zařízený dům. Všechny produkty z našich pravidelných sbírek jsou vždy skladem, takže můžeme našim zákazníkům zaručit krátké dodací lhůty.

Speciálním segmentem naší nabídky je řada nehořlavých látek pro vybavení hotelů, nemocnic a domovů důchodců. Nabízíme trvale nehořlavé látky na čalounění a závěsy. Mnoho známých hotelů bylo vybaveno našimi látkami. Naše výrobky byly použity při zdobení některých ambasád, rekonstrukcí hradů, veřejných prostranství a škol.

Všechny látky jsou testovány uznávanou německou laboratoří podle evropských norem. Kontrola těchto tkanin, které jsou vyráběny ekologickým způsobem a z netoxického materiálu, zahrnuje stanovení obsahu škodlivých chemikálií a alergenních látek.
Aby bylo vaše rozhodnutí jednodušší, byly kolekce připraveny tak, aby ukazovaly všechny možné kombinace jednobarevných látek se vzorovanými od přírodních i umělých materiálů. Každý produkt lze dodat v různých barvách, takže naše nabídka vám umožňuje vybrat si z více než tisíce barev a vzorů.

Mercis Lolita Minta

Složení 100% Polyester
Gramáž 453gr/m2 +/-5%
Šíře role 140 cm +/-2%
Odolnost proti oděru 30 000

 

Call Now Button